| Sterktelid | Aramidgaren |
|---|---|
| Vezeltype | G657A2 |
| Type | ADSS |
| Vezeltelling | 2-288 |
| Jasjemateriaal | PE |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Telecommunicatie, Netwerk |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 16 vezels |
| Kabeldiameter | 10.2mm |
| Sterktelid | staaldraad |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Buis, Telecommunicatie, Netwerk |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 2-24 vezels |
| Pantser | Golfstaalband |
| Buitenjasje | Zwart uv-en vochtigheid-bestand polyethyleen (PE) |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Telecommunicatie, Netwerk |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 10 vezels |
| Kabeldiameter | 8.9MM |
| Sterktelid | staaldraad |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Telecommunicatie, Netwerk |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 2-24 vezels |
| Kabeldiameter | 8.910.2mm |
| Sterktelid | staaldraad |
| Toepassing | onder grond, Telecommunicatie, Buis |
|---|---|
| Vezeltelling | 2-288 kern |
| Metaal versterk Lid | staaldraad |
| Vuller | Vullende Samenstelling |
| Enig Pantsermateriaal | Golfaluminiumband |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Telecommunicatie, Netwerk |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 18 vezels |
| Kabeldiameter | 9.5mm |
| Sterktelid | staaldraad |
| Toepassing | Buis, antenne, Telecommunicatie/netwerk |
|---|---|
| Vezeltype | Enige Wijze |
| Vezeltelling | 96 kern |
| Jasjemateriaal | PE Buitenschede |
| Werkende Temperatuur | -40 C ~ +70 C |
| Modelleer nr | GYFXTY |
|---|---|
| Buitenschedemateriaal | PE |
| Sterktelid | frp 2 |
| Vezeltelling | 2-288 kernen |
| Merknaam van Vezel | Corning, Yofc, Draka, Fujikura of als Uw Requiremen |
| Toepassing | Buis, antenne, Telecommunicatie/netwerk |
|---|---|
| Vezeltype | Enige Wijze |
| Vezeltelling | kern 60 |
| Jasjemateriaal | PE Buitenschede |
| Werkende Temperatuur | -40 C ~ +70 C |