| ModelNo | GYFTY-de Vezel Optische Kabel van de Fabrieksprijs |
|---|---|
| Centraal Sterktelid | Niet-metalen |
| Vuller | Vullende Samenstelling |
| Vezeltelling | 72 kern |
| Merknaam van Vezel | Corning, Yofc, Draka, Fujikura of als Uw Requiremen |
| ModelNo | GYFTY-de Vezel Optische Kabel van de Fabrieksprijs |
|---|---|
| Buitenschedemateriaal | PE |
| Centraal Sterktelid | niet-metalen |
| Vuller | Vullende Samenstelling |
| Vezeltelling | 2-288 kern |
| Vezeltelling | 2 Optische Kabel van de kern de Binnenvezel |
|---|---|
| Merknaam van Vezel | Corning, Yofc, Draka, Fujikura… als Vereiste |
| Kleur van Losse Buis | Blauw, Bruine Sinaasappel, Groen, |
| Sterktelid | Staal of FRP |
| Jasjekleur | Witte zwarte, |
| Waterblokkeringssysteem | Water Blokkerende Band |
|---|---|
| Pantsermateriaal | Gepantserde golfstaalband |
| Kabeldiameter | 5 mm/7 mm/9 mm/12 mm/15 mm |
| Fibre-type | Single-mode/Multi-mode |
| Binnenkern | 500 paren |
| Product Name | Outdoor Fiber Optic Cable The Perfect Solution for Outdoor Connectivity and Communication |
|---|---|
| Outer Sheath | HDPE |
| Product Category | Outdoor Fiber Optic Cable |
| Construction | Central Loose Tube |
| Cable Diameter | 5mm/7mm/9mm/12mm/15mm |
| Product Category | Outdoor Fiber Optic Cable |
|---|---|
| Product Name | Outdoor Fiber Optic Cable The Perfect Solution for Outdoor Connectivity and Communication |
| Core | 2-288 Core |
| Cable Diameter | 5mm/7mm/9mm/12mm/15mm |
| Cable Color | Black/Yellow/Orange/Green/Blue |
| Toepassing | Buiten, telecommunicatie, telecommunicatie |
|---|---|
| Fibre-type | G652D,G657A2,Eenmodus G652D,eenmodus ((G652D |
| Vezelkernen | 2-288 kernen |
| CSM | FRP |
| Kabellengte | 1000 meter |
| Productnaam | Openluchtvezel Optische Kabel |
|---|---|
| Certificering | ISO9001/CE/RoHS |
| Jasjemateriaal | PE, LSZH |
| Vezeltype | G652D |
| Vezeltelling | 2-24 kernen |
| Productnaam | Optische Kabel van de Unitube de Openluchtvezel |
|---|---|
| Installatie | antenne/buis/buis |
| Toepassing | Telecommunicatie, Netwerk |
| Schedemateriaal | PE |
| Sterktelid | Twee staaldraad |
| Toepassing | Buiten, telecommunicatie, telecommunicatie |
|---|---|
| Fibre-type | G652D,G657A2,Eenmodus G652D,eenmodus ((G652D |
| Verpakking Details | Drum |
| Levertijd | 15 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T, Western Union, MoneyGram |