| Type kabel | Centrale Buis |
|---|---|
| Type | Geïsoleerd, kaal. |
| Gebruiksscenario | FTTH-FTTB-FTTX-netwerk |
| Sterktelid | Stalen draad |
| Aantal dirigenten | ≥ 10, op maat |
| Vezeltelling | 12-72 vezels |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Kabeldiameter | 918.2mm |
| Buigende Straal | 25 keer de kabeldiameter |
| Pakket | ijzer-houten spoel |
| Merknaam van Vezel | Corning, Yofc, Draka, Fujikura… als Vereiste |
|---|---|
| Kleur van Losse Buis | Blauw, Bruine Sinaasappel, Groen, |
| Sterktelid | Staal of FRP |
| Jasjekleur | Witte zwarte, |
| Installatiestijl | De binnen & Openluchtkabel van de zelf-Steundaling |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, buis |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 24 vezels |
| Kabeldiameter | 10.2mm |
| Sterktelid | staaldraad |
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
|---|---|
| Vezeltelling | 12-72 vezels |
| Kabeldiameter | 918.2mm |
| buigradius | 25 keer de kabeldiameter |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Telecommunicatie, Netwerk |
| Vezelkern | 12 kern |
|---|---|
| Vezelkern | 2-288 Optische de Vezelkabel van de kern Losse Buis |
| Losse buis | PBT met Gelei |
| pantser | Golfaluminiumband |
| Water Blokkerend Materiaal | Water Blokkerende Band of het Vullen Samenstelling |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Buis, Telecommunicatie, Netwerk |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 8-144 vezels |
| Sterktelid | FRP, het Garen van Kevlar Aramid |
| Centraal Sterktelid | FRP |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Buis, Telecommunicatie, Netwerk |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 36 vezels |
| Sterktelid | FRP, het Garen van Kevlar Aramid |
| Centraal Sterktelid | FRP |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Telecommunicatie, Netwerk |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 14 vezels |
| Kabeldiameter | 9.5mm |
| Sterktelid | staaldraad |
| Productnaam | De centrale Losse Optische Kabel van de Buisvezel |
|---|---|
| Installatie | Antenne & Buis |
| Kabelstructuur | Unitube niet-Amoured |
| Certificering | ISO9001/CE/RoHS |
| Oem | Beschikbaar |