| Productnaam | Figuur 8 de Kabel van de zelf-steunvezel |
|---|---|
| Boodschapper | Staaldraad |
| Boodschappersdiameter | 5.0mm |
| Outersheathmateriaal | PE |
| Norm | YD/T 1155-2011 |
| Max Allowable Working Tension | 50KN |
|---|---|
| Kabeltype | Vastgelopen Losse Buiskabel |
| Vezeltype | Enige Wijze |
| Vezelopties | Itu G652D, G657A, Om1, Om2, Om3, Om4 |
| Toepassing | Machtstelecommunicatie |
| Applocation | Openlucht of binnen |
|---|---|
| Buitenjas | LSZH |
| Vorm of structuur | Kan worden geproduceerd op verzoek van de koper |
| Vezelmerk | TW-SCIE |
| Jacke. | Pvc of LSZH |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Buis, Telecommunicatie, Netwerk |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 8-144 vezels |
| Sterktelid | roestvrij staalbuis, vastgelopen staaldraad, draad van het aluminium de beklede staal, de draad van |
| Centraal Sterktelid | FRP |
| Vezeltelling | 12-72 vezels |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Kabeldiameter | 918.2mm |
| Buigende Straal | 25 keer de kabeldiameter |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Telecommunicatie, Netwerk |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Telecommunicatie, Netwerk |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 24 vezels |
| Kabeldiameter | 918.2mm |
| Buigende straal | 25 keer kabeldiameter |
| Enig Pantsermateriaal | Golfaluminiumband |
|---|---|
| Merknaam van Vezel | Corning, Yofc, Draka, Fujikura |
| Los buismateriaal | PBT of Gelei |
| Buitenschedemateriaal | PE |
| Buitenschedekleur | Zwart |
| Merknaam van Vezel | Corning, Yofc, Draka, Fujikura… als Vereiste |
|---|---|
| Kleur van Losse Buis | Blauw, Bruine Sinaasappel, Groen, |
| Sterktelid | Staal of FRP |
| Jasjekleur | Witte zwarte, |
| Installatiestijl | De binnen & Openluchtkabel van de zelf-Steundaling |
| Garens van de soort gebruikt voor de vervaardiging van garens | 16 Standaardgarens |
|---|---|
| Handelsmerk | Dieriet |
| Buitenjasjekleur | Raadpleeg Chromatogram |
| Fibergetal | 2/4/6/8/12/24/48/96 |
| Gepantserd materiaal | Aluminium/Staal |
| Toepassing | Telecommunicatie |
|---|---|
| Type | Singlemode & Multimode |
| Jasje | De buitenschede van pvc |
| Lengte | of zonodig |
| Werkende temperatuur | -40 ~ +60 C |