| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Buis, Telecommunicatie, Netwerk |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 48 vezels |
| Sterktelid | FRP, het Garen van Kevlar Aramid |
| Centraal Sterktelid | FRP |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Telecommunicatie, Netwerk |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 6 vezels |
| Kabeldiameter | 8.9MM |
| Sterktelid | staaldraad |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Telecommunicatie, Netwerk |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 2 vezels |
| Kabeldiameter | 8.2MM |
| Sterktelid | staaldraad |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Telecommunicatie, Netwerk |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 2-24 vezels |
| Kabeldiameter | 8.2MM |
| Sterktelid | staaldraad |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Telecommunicatie, Netwerk |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 16 vezels |
| Kabeldiameter | 9.5mm |
| Sterktelid | staaldraad |
| Toepassing | FTTH, Netwerk van FTTH FTTB FTTX, het OPENLUCHT, telecommunicatie, Telecommunicatie |
|---|---|
| Vezeltype | G657A2 |
| Vezeltelling | 112,2/4/6/8/12 Kern |
| Jasje | LSZH |
| Sterktelid | FRP, staal wire/FRP, FRP/KFRP/Steel-draad |
| Merknaam van Vezel | Corning, Yofc, Draka, Fujikura… als Vereiste |
|---|---|
| Kleur van Losse Buis | Blauw, Bruine Sinaasappel, Groen, |
| Sterktelid | Staal of FRP |
| Jasjekleur | Witte zwarte, |
| Installatiestijl | De binnen & Openluchtkabel van de zelf-Steundaling |
| Merknaam van Vezel | Corning, Yofc, Draka, Fujikura… als Vereiste |
|---|---|
| Kleur van Losse Buis | Blauw, Bruine Sinaasappel, Groen, |
| Sterktelid | Staal of FRP |
| Jasjekleur | Witte zwarte, |
| Installatiestijl | De binnen & Openluchtkabel van de zelf-Steundaling |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Telecommunicatie, Netwerk |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 48 vezels |
| Kabeldiameter | 918.2mm |
| Buigende straal | 25 keer kabeldiameter |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Telecommunicatie, Netwerk |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 72 vezels |
| Kabeldiameter | 918.2mm |
| Buigende Straal | 25 keer de kabeldiameter |