| Waterproof | Yes |
|---|---|
| Outer Jacket Materail | Aluminum Clad Steel |
| Fiber Color | Blue,Orange,Brown,Aqua,Grey,Customized |
| Rodent Protection | Yes |
| Description | Fibra Optica |
| type | ADSS |
|---|---|
| OEM-producten | - Jawel. |
| Vezeltype | G657A2 |
| Sterktelid | Aramidgaren |
| Gewoon | Aangepaste Beschikbaar |
| Buitenschedemateriaal | PE |
|---|---|
| Buitenschedekleur | Zwart |
| Metaal versterk Lid | Staaldraad |
| Los buismateriaal | PBT of Gelei |
| Enig Pantsermateriaal | Golfaluminiumband |
| Sterktelid | Aramidgaren |
|---|---|
| Vezeltype | G657A2 |
| Type | ADSS |
| Vezeltelling | 2-144 |
| Jasjemateriaal | PE |
| Naam van het product | Kabel van de zelf-steun de Openlucht Optische Vezel |
|---|---|
| Kabel Sturcture | Figuur 8 |
| Boodschapper | 7*1.0mm staaldraad |
| Boodschappersdiameter | 5.0mm |
| Certificering | ISO9001, RoHS, CE |
| Vezeltelling | 48 vezels |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Centraal Sterktelid | FRP |
| Jasje | PE of BIJ |
| Spanwijdte | 100m, 150m, 200m, 250m, 300m, 350m, 400m, 450m, 500m, enz., |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Buis, Telecommunicatie, Netwerk |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 2-24 vezels |
| Centraal Sterktelid | FRP |
| Pantser | niet gepantserd |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Buis |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 4 vezels |
| Centraal Sterktelid | FRP |
| Pantser | niet gepantserd |
| Applocation | Openlucht of binnen |
|---|---|
| Buitenjas | LSZH |
| Vorm of structuur | Kan worden geproduceerd op verzoek van de koper |
| Vezelmerk | TW-SCIE |
| Jacke. | Pvc of LSZH |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Buis, Telecommunicatie, Netwerk |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 24 vezels |
| Sterktelid | FRP, het Garen van Kevlar Aramid |
| Centraal Sterktelid | FRP |