| Buitenschedemateriaal | MDPE/HDPE |
|---|---|
| Buitenschedekleur | Zwart |
| Los buismateriaal | PBT of Gelei |
| Enig Pantsermateriaal | Golfaluminiumband |
| Werkende Temperatuur | -40 graad ~ +60 Graad |
| Overall Diameter | 9.5x18.3mm |
|---|---|
| Fiber Mode | Single Mode & Multi Mode |
| Core | 2-288 Core |
| Outer Sheath | HDPE |
| Cable Color | Black/Yellow/Orange/Green/Blue |
| Cable Color | Black/Yellow/Orange/Green/Blue |
|---|---|
| Fiber Type | Single-mode/Multi-mode |
| Jacket | PE, MDPE, LSZH, PVC, PVC Outer Sheath |
| Core | 2-288 Core |
| Product Category | Outdoor Fiber Optic Cable |
| Cable Color | Black/Yellow/Orange/Green/Blue |
|---|---|
| Fiber Type | Single-mode/Multi-mode |
| Jacket | PE, MDPE, LSZH, PVC, PVC Outer Sheath |
| Core | 2-288 Core |
| Armour Material | Corrugated Steel Tape Armoured |
| Jacket | PE, MDPE, LSZH, PVC, PVC Outer Sheath |
|---|---|
| Fiber Mode | Single Mode & Multi Mode |
| Inner Core | 500 Pairs |
| Cable Diameter | 5mm/7mm/9mm/12mm/15mm |
| Construction | Central Loose Tube |
| Buitenmantel | HDPE |
|---|---|
| Jacket | PE, MDPE, LSZH, PVC, PVC buitenmantel |
| Waterblokkeringssysteem | Water Blokkerende Band |
| Naam van het product | Gepantserde buitenvezeloptische kabel met speciale vulstof voor bescherming |
| Bouw | Centrale Losse Buis |
| Outer Sheath | HDPE |
|---|---|
| Fibers Per Tube | 6-12 |
| Cable Diameter | 5mm/7mm/9mm/12mm/15mm |
| Jacket | PE, MDPE, LSZH, PVC, PVC Outer Sheath |
| Construction | Central Loose Tube |
| Productnaam | De zelfstandige Optische Kabel van de 24 Kern Openluchtvezel |
|---|---|
| Buitenschedemateriaal | MDPE/HDPE |
| Buitenschedekleur | Zwart |
| Los buismateriaal | PBT of Gelei |
| Enig Pantsermateriaal | Golfaluminiumband |
| productnaam | De buiten Optische Kabel van de Schede Openluchtvezel |
|---|---|
| Buitenschedemateriaal | MDPE/HDPE |
| Buitenschedekleur | Zwart |
| Los buismateriaal | PBT of Gelei |
| Enig Pantsermateriaal | Golfaluminiumband |
| Buitenschedemateriaal | PE |
|---|---|
| Enig Pantsermateriaal | Golfaluminiumband |
| Buitenschedekleur | Zwart |
| Metaal versterk Lid | staaldraad |
| Los buismateriaal | PBT of Gelei |