| Toepassing | Antenne, Buis, Telecommunicatie |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 2-144 vezels |
| Structuur | Losse buis |
| Centraal Sterktelid | FRP |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Buis, Telecommunicatie, Netwerk |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 144 vezels |
| Centraal Sterktelid | FRP |
| Pantser | niet gepantserd |
| Vezeltelling | 8 vezels |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Centraal Sterktelid | FRP |
| pantser | niet gepantserd |
| Buitenjasje | Zwart uv-en vochtigheid-bestand polyethyleen (PE) |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Buis, Telecommunicatie, Netwerk |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 144 vezels |
| Centraal Sterktelid | De Draad van FRP of van het Staal |
| Pantser | Golfstaalband |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Buis, Telecommunicatie, Netwerk |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 72 vezels |
| Centraal Sterktelid | FRP |
| Pantser | niet gepantserd |
| Inner Core | 500 Pairs |
|---|---|
| Fibers Per Tube | 6-12 |
| Overall Diameter | 9.5x18.3mm |
| Cable Diameter | 5mm/7mm/9mm/12mm/15mm |
| Fiber Type | Single-mode/Multi-mode |
| Gepantserd | Staal polyethyleenlaminaat |
|---|---|
| kerntelling | 12 kern |
| Waallengte | 1310/1550 |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Materiaal | Plastic |
| Vezeltelling | 2-144 kern |
|---|---|
| Vezeltype | G652D |
| Structuur | Losse buis |
| Sterktelid | 2.0mm het Phosphating Staaldraad |
| Enig Pantsermateriaal | Golfstaalband |
| Productnaam | De openlucht Luchtkabel van de zelf-Steun Optische Vezel |
|---|---|
| Boodschapper | 1 enige staaldraad |
| Structuur | Uni-buis |
| Buitenschede | Aramidgaren + PE schede |
| Certificering | ISO9001, RoHS, CE |
| Vezeltelling | 2-24 kern |
|---|---|
| Vezeltype | G652D |
| Structuur | Losse buis |
| Sterktelid | Phosphating staaldraad |
| Water Blokkerend Materiaal | Water-blokkerende Band |