| Garantie | 30 jaar |
|---|---|
| Bouw | 2pcs staal |
| Centraal Sterktelid | Staaldraad/FRP |
| Materiaal voor leden van de sterkte | KFRP/FRP/staal |
| Hs-code | 85447000 |
| Toepassing | Telecommunicatie, antenne |
|---|---|
| Fibre-type | G652D |
| Aantal dirigenten | 2 |
| Type | Coaxieel |
| Fibergetal | 2 kernen |
| Diensten | OEM/ODM |
|---|---|
| Centraal Sterktelid | Staaldraad/FRP |
| Garantie | 30 jaar |
| Materiaal voor jassen | PE PVC LSZH HDPE |
| Buitenschedemateriaal | LSZH |
| staal | 0.45mm |
|---|---|
| Centraal Sterktelid | Staaldraad/FRP |
| Oppervlakte | warm gegalvaniseerd |
| Productmerk | Ebocom |
| Diensten | OEM/ODM |
| Shape Or Structure | Can Be Produced As Per Buyer's Request |
|---|---|
| Service | OEM/ODM |
| Strength Member Material | KFRP/ FRP/steel |
| Product Brand | Ebocom |
| Steel | 0.45mm |
| Sterktelid | Aramidgaren |
|---|---|
| Vezeltype | G657A2 |
| Type | ADSS |
| Vezeltelling | 2-288 |
| Jasjemateriaal | PE |
| Structuursectie | „8“ Cijferdwarsdoorsnede |
|---|---|
| Enig Pantsermateriaal | Golfaluminiumband |
| Los buismateriaal | PBT of Gelei |
| Buitenschedemateriaal | MDPE/HDPE |
| Buitenschedekleur | Zwart |
| Toepassing | Buis, antenne, Telecommunicatie/netwerk |
|---|---|
| Vezeltype | Enige Wijze |
| Vezeltelling | 72 kern |
| Jasjemateriaal | PE Buitenschede |
| Werkende Temperatuur | -40 C ~ +70 C |
| Toepassing | Buis, antenne, Telecommunicatie/netwerk |
|---|---|
| Vezeltype | Enige Wijze |
| Vezeltelling | 96 kern |
| Jasjemateriaal | PE Buitenschede |
| Werkende Temperatuur | -40 C ~ +70 C |
| Productnaam | Waterdichte Ftth-Dalingskabel |
|---|---|
| Vezelkern | 1-24 kern |
| Kabeldiameter | Min 2.0mm±0.2mm |
| Buitenschede | LSZH of PE |
| Sterktelid | Aramidgaren |