| Outer Sheath Material | LSZH |
|---|---|
| Central Strength Member | Steel Wire/FRP |
| Warranty | 30 Years |
| Jacket Material | PE PVC LSZH HDPE |
| Surface | Hot-dip Galvanized |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Buis, Telecommunicatie, Netwerk |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 2 vezels |
| Centraal Sterktelid | FRP |
| Structuur | Centrale Losse Buis |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Buis, Telecommunicatie, Netwerk |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 6 vezels |
| Centraal Sterktelid | FRP |
| Pantser | niet gepantserd |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Telecommunicatie, Netwerk |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 14 vezels |
| Kabeldiameter | 10.2mm |
| Sterktelid | staaldraad |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Telecommunicatie, Netwerk |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 8 vezels |
| Kabeldiameter | 8.9MM |
| Sterktelid | staaldraad |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Telecommunicatie, Netwerk |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 18 vezels |
| Kabeldiameter | 10.2mm |
| Sterktelid | staaldraad |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Telecommunicatie, Netwerk |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 20 vezels |
| Kabeldiameter | 9.5mm |
| Sterktelid | staaldraad |
| Vezel | G657A1, |
|---|---|
| Vezeltelling | 2 vezels |
| Sterktelid | staaldraad |
| Buitenjasje | LSZH |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Treksterkte | ≥100N |
|---|---|
| Oppervlakte | warm gegalvaniseerd |
| Vorm of structuur | Kan worden geproduceerd op verzoek van de koper |
| Materiaal voor jassen | PE PVC LSZH HDPE |
| Diensten | OEM/ODM |
| Applocation | Openlucht of binnen |
|---|---|
| Buitenjas | LSZH |
| Vorm of structuur | Kan worden geproduceerd op verzoek van de koper |
| Vezelmerk | TW-SCIE |
| Jacke. | Pvc of LSZH |