| Schedemateriaal | LSZH |
|---|---|
| Boodschapper Material | Staaldraad/FRP |
| Jasjekleur | Witte zwarte, |
| Optische Vezel | G.657A |
| Diameter | 2.0mm*3.0mm |
| Buitenschedemateriaal | PE |
|---|---|
| Buitenschedekleur | Zwart |
| Los buismateriaal | PBT of Gelei |
| Enig Pantsermateriaal | Golfaluminiumband |
| Werkende Temperatuur | -40 graad ~ +60 Graad |
| Toepassing | Buis, antenne, Telecommunicatie/netwerk |
|---|---|
| Buitenschedemateriaal | MDPE/HDPE |
| Buitenschedekleur | Zwart |
| Los buismateriaal | PBT of Gelei |
| Enig Pantsermateriaal | Golfaluminiumband |
| type | Enige Wijze |
|---|---|
| Optische vezeltype | G.652D G.657A |
| Schedemateriaal | LSZH |
| Boodschapper Material | staaldraad |
| Buitendiameter van Kabel | 2.0mm*5.0mm |
| Toepassing | FTTH, het Netwerk van FTTH FTTB FTTX, telecommunicatie, Telecommunicatie |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 1-4 vezels |
| Sterktelid | staaldraad |
| Buitenjasje | LSZH |
| productnaam | FRP-de Dalingskabel van het Sterktelid FTTH |
|---|---|
| Kleur van Losse Buis | Blauw, Bruine Sinaasappel, Groen, |
| Sterktelid | Staal of FRP |
| Jasjekleur | Witte zwarte, |
| Installatiestijl | De binnen & Openluchtkabel van de zelf-Steundaling |
| Merknaam van Vezel | Corning, Yofc, Draka, Fujikura… als Vereiste |
|---|---|
| Kleur van Losse Buis | Blauw, Bruine Sinaasappel, Groen, |
| Sterktelid | Staal of FRP |
| Jasjekleur | Witte zwarte, |
| Installatiestijl | De binnen & Openluchtkabel van de zelf-Steundaling |
| Modelnr. | FTTH |
|---|---|
| Materiële kleur | Zwart |
| Buitenschede | LSZH |
| Merk van Vezel | Corning, Yofc, Draka, Fujikura… als Uw Requiremen |
| Installatiestijl | Lucht |
| Toepassing | Telecommunicatie, Telecommunicatie, Netwerk |
|---|---|
| Vezeltype | G657A1 OF A2, G652D |
| Vezeltelling | 2 kern |
| Jasje | PE of de Buitenschede van LSZH |
| Installatie | zelfstandige Antenne |
| Toepassing | Telecommunicatie, Antenne, Buis, Telecommunicatie, Netwerk |
|---|---|
| Vezel | G652D, G657A1, G657A2 |
| Vezeltelling | 2-288 vezels |
| Centraal Sterktelid | De Draad van FRP of van het Staal |
| Pantser | Golfstaalband |