| Toepassing | Buis, antenne, Telecommunicatie/netwerk |
|---|---|
| Vezeltype | enige wijze |
| Vezeltelling | kern 60 |
| Jasjemateriaal | PE buitenschede |
| Werkende temperatuur | -40 C ~ +70 C |
| Toepassing | Lucht |
|---|---|
| Vezel | G652D, |
| Vezeltelling | 12 |
| Sterktelid | FRP, het Garen van Kevlar Aramid |
| Jasje | PE of BIJ |
| Model nr. | ADSS |
|---|---|
| Los het Vullen van Buismaterial& Materiaal | PBT&Jerry |
| Centraal Sterktelid | niet-metalen |
| Maximumspanwijdte | 1500m |
| Kleur van Losse Buis | Blauwe, Oranje, Groene, Bruine, Rode enz. |
| Vezelkern | 2-24 kern |
|---|---|
| Kabeldiameter | Min 7.6mm±0.2mm |
| buitenschede | MDPE of HDPE |
| pantser | Golfstaalband |
| Sterktelid | 2*1.0mm staaldraad |
| Schedemateriaal | HDPE, MDPE, LSZH |
|---|---|
| Waterblocking Materia | Water Blokkerende Band of het Vullen Samenstelling |
| Buitenschedekleur | Zwart |
| Lid van de centrale sterkte | Staaldraad |
| Los buismateriaal | PBT met Gelei |
| Buitenschedemateriaal | MDPE/HDPE |
|---|---|
| Buitenschedekleur | Zwart |
| Los buismateriaal | PBT of Gelei |
| Enig Pantsermateriaal | Golfaluminiumband |
| Werkende Temperatuur | -40 graad ~ +60 Graad |
| Materiaal | PE sheath+Aramid Yain+FRP |
|---|---|
| Spanwijdte | Douane |
| Kern | Douane |
| het leggen van methodes | Zelf-steunantenne |
| Centraal Sterktelid | Niet-metalen versterk lid |
| Vezeltype | Enige Wijze |
|---|---|
| Vezeltelling | 24 kern |
| Sterktelid | staaldraad |
| Structuur | enige losse buis |
| Jasjemateriaal | PE Buitenschede |
| toepassing | Buis, antenne, Telecommunicatie/netwerk |
|---|---|
| Vezeltype | Enige Wijze |
| Vezeltelling | 24 kern |
| Jasjemateriaal | PE Buitenschede |
| Werkende Temperatuur | -40 C ~ +70 C |
| Merknaam van Vezel | Corning, Yofc, Draka, Fujikura |
|---|---|
| Enig Pantsermateriaal | Golfaluminiumband |
| Buitenschedemateriaal | MDPE/HDPE |
| Buitenschedekleur | Zwart |
| Los buismateriaal | PBT of Gelei |